Erzurum Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Destek Numarası: +90 (442) 342 25 52

YÜREĞİNDE HİSSET MESAFELERİ YOK ET!

Yılların birikimi bazen kişinin kendisine fayda sağlamaz ama aynı yoldan gelenlere, ardından gelip de birileri bu yollardan yürümüş mü diye ayak izi arayışında olanlara faydalı olup, yeniden başlama gücü verebilir.

 Bu kitap da başlangıçların için, kaybedilmiş gücünün yeniden doğması, yüreğine ve beynine ilham olacak sağlam bir motivasyonun oluşması ve yol alması adına kaleme alındı.

 Çıktığın yolda, sana güç verecek, seni motive edecek ve kararlılığına katkı sağlayacak unsurlardan biri de elindeki kitap olursa ne mutlu bize.

 Gönlüne ve ömrüne güzel şeyler katacağı temennisiyle, keyifli okumalar…

EYVAH ÇOCUĞUM OKULA BAŞLIYOR

İnsanın evladı kadar koruyup, gözünden bile sakındığı başka biri daha varsa o da diğer evladıdır:) Evlat, anne baba için hayatının vazgeçilmezi, dünyadaki sahip olduğu ve olabileceği en kıymetli varlığıdır. Doğduğu andan, yürüdüğü ana, ilk konuştuğu kelimesinden ilk çıkardığı dişine kadar her anı değerlidir.


Peki, siz böylesine kıymet verdiğiniz ve sakındığınız can parçanızı bir gün elinden tutup okula götürdüğünüzde kalp atışlarınızın sesini şimdiden duyar gibi oluyor musunuz? Zihninizde yığınla soru cevaplanmayı mı bekliyor? Bu konuyu çok düşünüp çok irdeleyeceksiniz belki de. Çocuğunuz hangi okula gitmeli, ne şartlarda eğitim görmeli diye çokça meşgul edeceksiniz zihninizi ve soruların devamı gelecek ardı ardına.
Bu soruları şöyle bir toparlayalım ve cevaplandırmaya çalışalım diye düşündük.


Nitekim bu kitap zihninizi meşgul eden soruların büyük bir kısmını cevaplandırması ve çocuğunuzla başlayacak olan “okul serüveniniz “de size yol arkadaşlığı etmesi düşüncesiyle yazıldı. Size ve ailenize fayda sağlayabilmesi ve yazılanların amacına ulaşabilmesi temennisiyle
Keyifli okumalar…

ÖĞRENCİLER İÇİN ÖĞRENME YOLCULUĞUNDA 100 ALTIN KURAL

Okula giden veya sınavlara hazırlanan, başarmak için çabalayan Öğrenci Kardeşim! Bazen çabalamak, geceyi gündüze katmak yetmiyor, emeklerinin karşılığını alamamak seni üzüyor, “Bir yerlerde bir şeyler eksik sanki.” diyorsun belki de.

O eksikleri tamamlamak, bu öğrencilik serüvenindeki koca pazılın en önemli parçalarını yerleştirmek için bu kitap sana kılavuzluk edecektir. Öğrenme yolculuğunda sana fayda sağlaması dileğiyle kaleme alınmış olan 100 Altın Kural senin ve diğer bütün öğrencilerin kitaplığında yerini edinmeli…


Keyiflice okumalar.

ÇOCUK EĞİTİMİNDE ANNE BABALARA 100 ALTIN KURAL

Ne mutlu sana, annesin & babasın. Ve ne mutlu sana, “Çocuğuma iyi bir anne veya baba olabilmem için neler yapmam gerekiyor?” arayışındasın. Öyle olduğuna inanıyorum, çünkü bu sebeple şimdi bu satırlara dokunuyor gözlerin; merakla, daha faydalı ve sağlıklı bir iletişim kurabilmenin yollarını arıyorsun.


Sorularının cevap bulacağı ümidiyle ve annelik & babalık yolunda bir meşale olması temennisiyle hazırlanmış olan bu kitap yüzünü güldürecek, zihnindeki karmaşıklığa çözüm olacaktır.


Altın kıymetinde 100 Altın Kural işte karşında, okunmaya hazır seni bekliyor.

ÇOCUK EĞİTİMİNDE ÖĞRETMENLERE 100 ALTIN KURAL

Sevgili öğretmenim, öğretmen adayı veya öğrenip öğretmeye gönül vermiş kardeşim! Her biri ayrı birer dünya olan öğrencilere daha verimli ve daha kaliteli bir öğretmen olabilmek için başka neler yapmak gerektiği konusunda düşünüyor ve bu sorumluluğun altında eziliyor olabilirsin.


Sana hem uygulamada hem de öğretmenlik ruhunu rahata ulaştırmada rehberlik edebilecek bu kitap, test edilmiş tecrübelerin 100 Altın Kural adı altında derlenmiş hâlidir.


Keyifli ve verimli okumalar…

× Size nasıl yardım edebilirim?